Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" veya ayrıca "protein" kelimelerine yeterince reaksiyon göstermediklerinde dönem geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini mücrim aynı şeyle ilişkilendirdiği eş duruma üstelik gelir. proteinler - bir kez küme bu özge bu Anabolizanlar, üçüncü görüşleri anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere benzer eşanlamlı olduğunu düşünür. müteaddit şahıs uğruna "spor yemeği" ve "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap kolay ve açık - bu insanlar yalnızca bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler ve proteinler uğruna neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, ancak anabolizmin bilimsel yalnız kavramını hazırlayacağım. Anabolizm sentez - diri organizmada, hücre ve dokuların strüktürel parçalarının oluşumu ve güncellenmesine yönelik bir kez seri kimyasal süreçtir, komplike moleküllerin erke birikimi ile daha olağan olanlardan sentezlenmesinden oluşur. henüz bayağı bir ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız bilinmeyen dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıksal sonucu izler - anabolikler bunu yahut dokuyu anabolizme yaya maddedir. Örneğin, müşterek zengin doku uğruna - anabolikler fırın ürünleri, yağlı yiyecekler, çekingen ancak ömür şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, benzer kas doku tekvin etmek uğruna anabolikler steroid okunuşu steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler sentetik hormon canlı preparatlardır. Ancak birçok beden geliştiricisi yoluna bu kavramlar yalnızca sadece avuç dolusu Steroid Fiyatı uğruna uygulanan - steroidler. Sporcular aracılığıyla kullanıldığında, adale ağırlığı ve gücünde çok ekonomik artışlar sağlarlar. Başlangıçta önlem amacıyla yapılmışlardır, bu nedenle ancak grup pozitif nitelikler vardır. Bu preparatların aynı kısmı erkin satım göre yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit varlık geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirme edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler Steroid Siparişi ekseriyetle tamamen legal preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu kavram vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, Steroid Fiyatı aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon aktif anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] ve eczanelerde görülebilen öteki kimi preparatlar. başkaca spor yemeği de burada.

Spor besinleri - fiziksel aktiviteyi arttıran kişiler amacıyla özel olarak üretilen maddeler ekseriya toz, kapsül, tablet, içecek şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların gıda maddelerine, vitaminlere daha gereğinden yokluk duymasına sebep olmakta, ancak sporda daha önemli sonuçlar elde etmelerine muavin olmaktadır.

Ve döl eşi sorun burada "protein" kavramıdır. Bunu tanımlamak çok basittir: protein, "fiber" kelimesinin gerçek eşanlamlısıdır. Bodybuilders okunuşu powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda rastgele eş spor mağazasına girmiş okunuşu bunu ya da bu spor yemeğini gördüklerini, buna im ettiğini ve her hâlükârda "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein henüz geçmiş zaman okunuşu belirttiğim gibi yalnızca liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *